joomlabs-team

JoomLabs je slovním spojením Joomla (redakční systém) a Labs (laboratoře). Jako firma totiž nabízíme nejen tvorbu webových stránek, ale také školení redakčního systému Joomla a další aktivity. CMS Joomla je stavebním kamenem všech našich projektů, je to jako DNA šroubovice, kterou jsme v barvách Joomla použili i v logu.

Česká firma JoomLabs s.r.o. (aktuální sídlo společnosti je v Opavě), která byla založena 28. března 2014, jediným zakladatelem Lukášem Dadejem. Staví na jeho více než dvanáctileté zkušenosti s tvorbou webových stránek, internetových obchodů a online marketingu. Z toho 6 posledních let pracuje převážně se systémem Joomla.

JoomLabs však není firma jednoho člověka! Každý člen našeho šestičlenného týmu je kreativní a talentovaný profesionál. Neméně důležitými členy týmu jsou Ondřej Tom – programátor a Jan Pater – grafik. Nejnovějšími posilami pak Tomáš Halfar, Tomáš Vašíček a Michael Pater.

Proč bych si měl vybrat JoomLabs s.r.o.?

  1. Profit – zisk vašich stránek je naší hlavní prioritou. Stránky, které vytváříme, nejsou pouze statickou vizitkou, ale aktivně získávají nové, dobře zacílené zákazníky.
  2. Trendy – neustále sledujeme a kopírujeme aktuální světové trendy. Chcete mít moderní webové stránky? My víme, jak mají vypadat a co mají umět, aby v dnešní konkurenci dokázaly zaujmout!
  3. Responzivita – dynamické zobrazení na chytrých telefonech a tabletech. Dle statistik všech našich klientů vyplývá, že procento mobilních zařízení prudce vzrůstá. Tablety se díky nízké ceně stávají běžnou součástí domácností a chytrý telefon má dnes v kapse už opravdu skoro každý. Když Vás někdo bude hledat na mobilním zařízení, proč by neměl dostat krásný zážitek z procházení vašeho webu?
  4. Vzdělávání – každý člen týmu se aktivně vzdělává ve svém oboru. Jenom díky tomu Vám dokážeme co nejlépe poradit jak zaujmout nové návštěvníky a proměnit je v zákazníky.
  5. Zkušenosti – více než dvanáctileté zkušenosti v tvorbě webových stránek. Webové stránky nás nejen živí, ale i baví. Jejich tvorbou se zabýváme osm hodin každý den, tak kdo jiný by jim měl rozumět více než my?

Prohlédněte si naše portfolio, nebo nás kontaktujte pomocí formuláře a dohodněte si osobní schůzku.